Chcete větší prsa? 5 tipů, jak toho dosáhnout

Téměř každá žena měla ve svém životě chvilku, kdy zatoužila po tom, aby její ňadra byla alespoň o jedno číslo větší. Patříte mezi ně i vy? Zvětšení prsou nemusí být tak velkým problémem, jak se zdá. Existuje několik triků, rad i možností, jak svého cíle dosáhnout. Alespoň na chvíli. A nebo raději permanentně? I zde se nabízejí možnosti.

Základem je správná chůze.

Ano. Je to tak. Ať se to nezdá, tak i správná držení těla může vašim prsům přidat na objemu. Pokud se budete hrbit a mít ramena vtočená k sobě, tak škodíte nejen páteři, ale i své siluetě. I ta menší prsa totiž vyniknou, když se chodí s rovnými zády. Kromě toho je vzpřímená chůze vnímaná jako znak sebevědomí. A to vám pomůže nejen v mezilidské komunikaci, ale i v případě, že půjdete večer domu sama.

Správný styl chůze vám pomůže nejen ve zvýraznění vašich ženských křivek, ale udělá z vás sebevědomějšího člověka a pomůže páteři. Nepodceňujete jej.

Podprsenka dokáže divy.

I výběr pravé podprsenky může pomoci . A nemusí se jen jednat o ty s takzvaným push-up efektem. I klasickou podprsenku je potřeba vybrat tak, aby opravdu dobře seděla. Uleví se nejen vašim zádům, ale i prsa dostanou mnohem lepší tvar.

 • Není pravda, že nošením o číslo menší podprsenky se ňadra opticky zvětší. Dosáhnete pouze toho, že vám z ní budou prsa vylézat a vy ji budete mít nehezky zařezanou do kůže.
 • Pokud chcete plnější dekolt vybírejte ty, které mají nízký střed, nejlépe s lehkým push-up efektem. Tento typ dá ňadra více k sobě, vytvaruje je a váš dekolt bude hned mnohem plnější.

 

I výběrem vhodného oblečení dosáhnete plnějšího dekoltu.

Další možností, jak opticky dosáhnout zvětšení prsou, může být i dobře zvolené oblečení a doplňky.

 • Výrazné šperky a zdobení kolem dekoltu přitáhnou pozornost.
 • Výstřihy volte spíše kulaté než do tvaru V.
 • Vrstevní oblečení a světlé barvy mohou také pomoci. Kalhoty či sukně by měly být naopak jednoduchých, upnutých střihů a tmavých barev.

 

Plastickou operací zvětšíte své prsy trvale.

Všechny tyto rady a možnosti mají jeden problém. Zabývají se pouze optickým zvětšením prsou. Co když však chcete prsa větší i po sundání podprsenky? Pak je dobré zvážit možnost augmentace neboli zvětšení prsou. Díky současným technologií už je možné vybrat implantáty, které lze zavést tak šetrně, že po nich zůstane jen minimální jizvička. A druhý den po zákroku budete moci už jít domů.

Nejvhodnější čas je tehdy, kdy už neplánujete další dítě. Ale i v mladším věku není augmentace problémem. Je však dobré si plánovat otěhotnění až na pozdější dobu po operaci. Těhotenství by totiž mohlo tvar vašich nových prsou trochu pozměnit.

 

 • Vaše ňadra získají nejen na plnosti ale i na tvaru.
 • Můžete si vybrat mezi přirozeným vzhledem nebo chcete raději vyzývavější dekolt?
 • Dejte si na čas a vyberte dobrou kliniku s odpovídajícím zázemím a profesionálními chirurgy. Na výběr máte mnoho značek implantátů. Nenechte se limitovat cenou a volte fždy ty kvalitní. Jde přece jen o vaše zdraví. Některé kliniky dokonce nabízejí možnost půjček, abyste se nemusely rozhodovat mezi kvalitou a cenovou dostupností.

 

Správné stravování pomůže přidat na objemu

Existují dokonce i potraviny, které prý dokáží prsa trochu zvětšit. Samozřejmě nemůžete čekat, že vám prsa narostou za noc od dvě velikosti, ale zkusit to lze.

O které potraviny se jedná?

 • Oříšky, lněné semínko, mléčné výrobky, mořské plody.
 • Ze zeleniny lze například jmenovat brokolici, kapustu nebo květák.
 • Pokud máte rády ovoce, tak sáhněte například po pomerančích, malinách, broskvích nebo švestkách.

Ač není prokázáno, že tento způsob funguje, zmíněné potraviny jsou součástí zdravého jídelníčku, což bude mít minimálně dopad alespoň na vaše zdraví. Chcete znát další tipy, jak na zdravé stravování?

 

Máte také své triky, jak si opticky zvětšit prsa?

Roman Pavlíček